Kereskedelmi ügyintéző [Hungary]

Kereskedelmi ügyintéző

Feladataid közé fog tartozni:

A cég kereskedelmi tevékenységének támogatása Bejövő telefonok fogadása, ügyfelekkel történő egyeztetés A külföldi tulajdonosokkal, beszállítókkal történő kapcsolattartás Külföldi termékmegrendelések készítése Tervek, előrejelzések készítése Külföldi és belföldi fuvar szervezés Számlázás Kereskedelmi képviselők munkájának segítése Egyéb adminisztratív feladatok

Téged keresünk, ha:

aktív, magabiztos angol nyelvtudással rendelkezel szóban és írásban legalább középfokú végzettséggel rendelkezel az OFFICE-t magabiztosan használod nyitott vagy új dolgok tanulására tudsz önállóan, precízen dolgozni jó kommunikációs és stressz tűrő képességekkel rendelkező, csapatjátékos személyiség vagy hosszú távra keresel munkát előnynek számít, ha használtál már SAP programot előnynek számít a hódmezővásárhelyi lakhely

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

ha használtál már SAP programot hódmezővásárhelyi lakhely hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit cégünk kínálni tud a leendő kollégának:

Nemzetközi munkakörnyezet Folyamatos fejlődési és tanulási lehetőség, Kihívásokkal teli, változatos munkakör Biztos háttér, külföldi anyacég Jó munkakörülmények Havi fix fizetés+teljesítményarányos jutalék+béren kívüli juttatás+mobiltelefon

Post a Comment

Previous Post Next Post

Sponsored Ads

نموذج الاتصال